counter create hit

مطالب مرتبط:
سقوط رقبای ایران در آستانه جام جهانی/ شاگردان کی روش در جایگاه 36 رده بندی فیفا

سقوط رقبای ایران در آستانه جام جهانی/ شاگردان کی روش در جایگاه 36 رده بندی فیفا

در جدیدترین رنکینگ فیفا تیم ملی ایران با سقوط سه پله ای در جایگاه سی و ششم جهان ایستاد.

تور جهانی بازیگر سرشناس برای معرفی آلبومش

بازیگر برنده اسکار با وسایل مختلف از هوایی گرفته تا قطار و اتومبیل راهی نقاط مختلف آمریکا شد تا جدیدترین آلبوم گروهش را از نیویورک تا لس آنجلس به هوادارانش معرفی کند. ...

کی روش و یادگاری با پیراهن ترکیه (عکس)

کی روش و یادگاری با پیراهن ترکیه (عکس)

محمد رضا ساکت دبیر کل فدراسیون فوتبال ایران و کارلوس کیروش سرمربی تیم ملی کشورمان با ثروت یاردیم جی نایب رئیس و قدیر قرداش دبیر کل فدراسیون فوتبال ترکیه دیدار کردند. ...

مدافع باتجربه ذوب آهن به فولاد نرسید

مدافع باتجربه تیم ذوب آهن اصفهان به دلیل مصدومیت نتوانست تیمش را مقابل فولاد همراهی کند.

بیرانوند و امیری رفتند

تیم فوتبال پرسپولیس تمرین امروز پنج شنبه خود را در غیاب دو ملی پوش و به منظور آماده سازی جهت مصاف با السد انجام داد.

بدشانسی استقلالی ها تمامی ندارد/ هواپیمای آبی ها سر از عربستان درآورد!

هواپیمای حامل تیم استقلال تهران که برای دیدار با الهلال عربستان به سمت کویت پرواز کرده بود به دلیل بدی آب و هوا به سمت عربستان تغییر مسیر داد.

فولاد یک- ذوب آهن یک/ باد ذوب آهن را به رده دوم رساند

دیدار تیم های فوتبال فولاد خوزستان و ذوب آهن اصفهان با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

قلعه نویی رده دوم جدول را از استقلال پس گرفت

دیدار تیم های فوتبال فولاد خوزستان و ذوب آهن اصفهان با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

ساعت ۱۹:۳۱؛ کار کی روش تمام نمی شود

سرمربی پرتغالی تیم ملی در فاصله کوتاه باقیمانده تا جام جهانی روسیه به دنبال بررسی جزیی ترین مراحل آماده سازی شاگردانش است.

هافبک پرسپولیس رباط صلیبی پاره کرد

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس چند ماهی دور از میادین خواهد بود.

بازیکن محبوب برانکو رباط صلیبی پاره کرد

هافبک محبوب سرمربی پرسپولیس که در اکثر بازی های این تیم در ترکیب اصلی به میدان رفته با آسیب دیدگی شدید روبرو شد.

لاتزیو از لیگ اروپا حذف شد / صعود آرسنال و اتلتیکو به نیمه نهایی

تیم های فوتبال آرسنال انگلیس، اتلتیکومادرید اسپانیا، مارسی فرانسه و سالزبورگ اتریش به مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا صعود کردند.

واکنش کیانوش رستمی به شایعه کمیته

واکنش کیانوش رستمی به شایعه پناهندگی

دوم ورزش: کیانوش رستمی و 2 المپیک مدال طلا و قهرمانی جهان در کارخانه. در این روزها در شرایطی یکسان برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان 2017 آماده سازی این حاشیه بسیاری از او را به می آیند.پس از یک در حالی که اختلاف با فدراسیون وزنه برداری در rostami قصد جدا از دیگر ملی, تمرین. این اتحادیه در برابر خواسته های قهرمان المپیک در بلند کردن اجسام کوتاه آمد. رستمی در چند ماه گذشته برادر تمرین پشت قهرمانی جهان در ایالات متحده آماده می شود.در غیاب او در تحویل نهایی تیم ملی ایجاد حاشیه بود که از دیروز به صدور ویزا مورد بحث قرار گرفت. امروز یکی از آژانس به دلیل عدم صدور ویزا رستمی به ترک دیگر اطلاعات مربوطه است. در این ادعا به عنوان قهرمان المپیک 2016 در راه ما ما در ایالات متحده و پناهندگان به دلیل امتناع از درخواست خود از سفارت آمریکا این بار نیز صدور ویزا رستمی با مشکلات مواجه شده است.کیانوش رستمی در پاسخ به این شایعه با خبرنگار "ورزش" به گفت و گو پرداخته که در ادامه مفصل و تحمل وزن بردار ملی می تواند به عنوان خوانده شده.موضوع کمیته صادقانه در اسرع وقتدر مورد این مسئله از این کمیته که امروز عنوان شد باید خدمت به مردم از کودک درون من فکر می کنم که این مسئله به شدت دروغ است. به هیچ عنوان حتی به فکر می کنم در این زمان من نیست چرا که ما این عزت را به زندگی می کنند و مردم قبول طلا." از نظر من کلمه پناهندگی همان حضرت می تواند هر کسی کیانوش رستمی در بازگشت. می دانم که مردم از پیامبر است.اگر شما می خواهید پیشنهادات خود را برای فصل پذیرش می کردممن اگه می خواستم به چنین موضوعاتی فکر کنم، پیشنهادهایی که بعد از المپیک داشتم را قبول می کردم که از لحاظ مالی هم قابل توجه و نجومی بود. ما در ایران با ارزشهایمان زندگی کردیم، پرورش یافتیم و قهرمان شدیم. ما مدیون شهدا و جانبازان هستیم و پاسدار قطره قطره خون این بزرگواران خواهیم بود. چطور ممکنه که در خواست پناهندگی کنیم؟ ما با عزت در کشورمان زندگی می کنیم، ورزش میکنیم و انشاالله با عزت خواهیم مرد.متاسفم برای کسی که به پناهندگی تن بدهدمن برای کسی که یک فرد ایرانی خود را تلقی می کند و بخواهد به پناهندگی تن بدهد و برای کشور دیگر افتخارآفرینی کند، متاسفم. خودم هیچ وقت به این موضوع فکر نکردم و اصلا دوست ندارم از این به بعد هم به آن فکر کنم.   فدراسیون باید نظر بدهددرباره اینکه چرا برای صدور ویزای من مشکل ایجاد شده و آیا باید زودتر اقدام صورت می گرفت، من نمی توانم چیزی بگویم. اطلاع دقیقی از این ماجرا ندارم و بایستی مسئولین فدراسیون در این مورد اظهار نظر کنند و پاسخگو باشند.برای سربلندی ایران تلاش می کنمبه هر حال من سرباز وطنم هستم و برای اهتزاز پرچم مقدس کشورم از هیچ تلاشی فروگذار نخواهم بود. مطمئن باشید تمام تلاش خود را می کنم که بیشترین و بهترین افتخارات را برای کشورم کسب کنم. آوردگاه و میدان هرکجای این کره خاکی باش، با تمام وجود برای میهنم خواهم جنگید.امیدوارم مشکل ویزای من حل شودمتاسفانه در شرایط بدی با مشکل ویزا روبرو شدم. امیدوارم این موضوع با اقدام به موقع فدراسیون حل شود و من بتوانم با آسودگی خیال به مسابقات جهانی آمریکا بروم.